Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.6.2007 - Loučka!!!

Toto datum bude pro nás (Zuzka a Lucka) ukazatelem,jak jsme si vedli po 3 týdením tréninku u Mirky a pana Pokory v Loučce!!!Hlavním programem dne budou vozatajské závody , na které se osobně moc těším.Závodiště se nachází na louce za Loučkou směrem k Bernarticím.Tak všichni držte palce ať nám koníci půjdou vpřed a nebudou chodit skrz překážky!!!

Více po tomto datu..;)

29. 4. 2007- Grygov

Tak jsme se jeli podívat zase o kus dál. NAložili jsme Sima a s taťkou Bobem  a se Zuzkou, jsme vyjeli vstříc škaredému počasí. Když jsme dojížděli k Potštátu, překvapily nás mizící se mraky. Za chvilku jsme už měli náladu o 100% lepší a tak se i ten Grygov lépe hledal. Sim jel 80-90cm na kterých jsme "vybojovali" 7. místo. Na Z jsme měli jedno vybočení(ale mě se ta překážka taky nelíbila :o) ) a tak se naše pozice pohybovala mezi 5. a 7. místem. Byla jsem spokojena a tak jsme zase naložili Sima a fičeli domů....

14. 4. 2007- Frýdek Místek-Sviadnov

Opět a zase se pojedeme na závddy! Tentokrát ale asi bez Simonovi kamarádky Dejfi, nebo že by si to snad Zuzice rozmyslele? No uvidíme :o) Každopádně já pojedu a moc se těším!

8.4.2007 - Rybí

V tento předvelikonoční čas se naše malá výprava (2koně-takže opravdu jen malá výprava) vydá na závody Velikonoční vajíčko do Rybího (Nový Jičín, kde zakusíme svého štěstí a pojedeme na veřejný trénink! Kamarádka Zuzice se svým nepřeržitě klusajícím koněm sice zvažuje, že se pojede jen podívat,a le ona se poddá, vím to :o)

To já se svým "bujným a nezkrotným" ořem se chystáme v plné polní: Trénujeme co to dá a už se moc těšíme, takže jupí do toho!!!

18. 8.. 2007- Schaumman Grand Prix Příbor

Tak jsme se chystali až jsme nakonec skončili na závodech v Příboře. Bylo tam naprosto fantasticky!!! Simon byl pro mě hrdinou dne.V ZM na limitovaný čas byl 1.!!!!! Bylo to neuvěřitelné!!Škoda jen, že se nedočkal dekorování. Museli jsme ho odvézt dřív než vůbec začlo a tak jsem jela na kobylce od známé Ilony.

15. 9. 2007 Hradec nad Moravicí

Tyto oficiální závody se netýkají ani mě ani Sima. Chystá se na ně Mirka s Bes, kde opět pojedou S, takže se moc těším...

jo aha, nějak jsem to tady nedopsala :-D Tyto závody dopadly veleúspšně, protože Mirka s bes obsadily přední příčky jak ve stupni L tak i v S! Moc gratuluju!!! :-)

Tak tady máme další rok :-D Tento rok co se závodů týká probíhá dá se říct velmi úspěšně, daří se jak Mirce s Bes a i Bobou tak i já můžu skromně říci, že to není zlé :-) Protože uběhlo už mnoho závodů, nebudu tady rozebírat každý. Můžu pouze v krátkosti říct, že se pomalu posunujeme v obtížnosti. Bes v S, Boba v L a Sim? Kdo ví, třeba i letos nějaké ZL. :-) Dokonce jsme se odhodlali se Simem i na MINI-MAXI, zatím jsme se proskákali na 140cm v Hnojíku, ale třeba si jednou pořídím kvalitnější plínky a půjdem výš :-D